Ремонт автоелектроніки

Ремонт автоелектроніки

Досвідчений автоелектрик в Києві - знахідка для автовласника, адже несправність електрообладнання є однією з найбільш проблематичних неполадок в автомобілі. Сучасна система електроніки, з її величезною кількістю датчиків і різноманітних блоків управління, дуже примхлива. Часом, незначні неполадки, навіть при зовнішній справності, можуть повністю блокувати рух. Професійний автоелектрик повинен не тільки вміти виявити проблему, але і усунути першопричину її появи.

Перетяжка керма

Перетяжка керма автомобіля - це перший крок на шляху до важливих змін. Набридло старе рульове колесо, спрацювала подушка безпеки і пошкодило зовнішній вигляд або обшивка керма перестала відповідати Вашим уявленням про красу і стиль авто? Відновимо і обтягнемо кермо згідно заводській технології.

Перетяжка керма
Ремонт салону авто

Ремонт салону авто

Після спрацьовування подушок безпеки ремонт салону неминучий. Вистрелівші аірбегі, а їх в машині може бути до 8 штук, розривають обшивку торпедо, стелі, сидінь, приводячи внутрішній вигляд машини у гнітючий стан. Якщо з Вашим авто трапилася подібна неприємність, не поспішайте купувати нові подушки безпеки, приладову панель, стелю і сидіння. Фахівці нашої компанії можуть вирішити Ваші проблеми!

Відновлення подушок безпеки

Відновлення та ремонт подушок безпеки після ДТП: швидко, якісно, ​​надійно! Великий практичний досвід, сучасне обладнання та чітке дотримання технологічних процесів, дозволяють нам гарантувати високу якість послуг та повне відновлення працездатності системи SRS AIRBAG до заводського стану. В роботі використовуємо тільки якісні і оригінальні матеріали. На всі види робіт даємо гарантію до 3 років!

Відновлення подушок безпеки
Ремонт Airbag

Ремонт Airbag

Спеціалізований автосервіс AIRBAG-CENTER виконує комплексне відновлення систем безпеки автомобіля в Києві та інших містах України. Якщо трапилася неприємність і Ви в пошуку, де зробити ремонт Airbag (подушок безпеки), перепрошити блок управління SRS, замінити піропатрони, розблокувати ремені, відреставрувати ушкодження салону: приладовій панелі, керма, сидінь, стелі - довірте рішення проблем професіоналам нашого автосервісу.

Комп'ютерна діагностика SRS AIRBAG

Комп'ютерна діагностика дає змогу повністю просканувати електроніку, в тому числі блоку SRS, виявити вразливі місця і приховані несправності, помилки, які були збережені в пам'яті бортового комп'ютера, надати оцінку технічного стану автомобіля. У нашому сервісному центрі Ви можете не тільки пройти діагностику SRS AIRBAG, але також оперативно усунути виявлені проблеми. Мультімарочний діагностичний сканер Launch EasyDiag 3.0 дозволяє проводити повну комп'ютерну діагностику будь-яких марок машин, від бюджетних малолітражних, до автомобілів преміум класу.

Комп'ютерна діагностика SRS AIRBAG
Що робити, якщо загорілася лампочка SRS Airbag?

Що робити, якщо загорілася лампочка SRS Airbag?

Якщо на приладовій панелі раптово загорілася лампочка AIRBAG SRS, це означає, що в системі безпеки Вашого авто стався збій функцій. Подушки безпеки мають систему самодіагностики, яка активується кожного разу при запуску вашого автомобіля. Таким чином, коли ви вмикаєте запалювання, комп'ютер перевіряє всі елементи системи, необхідні для спрацьовування подушок безпеки, на працездатність.

Як працюють подушки безпеки?

Сучасні автомобілі обладнані безліччю вбудованих функцій безпеки: пасками безпеки, регульованими підголівниками, протибуксовочною системою та антиблокувальною системою гальм. Всі вони необхідні для зниження фізичних наслідків аварійного зіткнення для водія і пасажирів. Однак, найбільш затребуваною функцією, на сьогоднішній день, визнана подушка безпеки (airbag, аірбег).

Як працюють подушки безпеки?