Перетяжка керма

Перетяжка керма

Перетяжка керма автомобіля - це перший крок на шляху до важливих змін. Набридло старе рульове колесо, спрацювала подушка безпеки і пошкодило зовнішній вигляд або обшивка керма перестала відповідати Вашим уявленням про красу і стиль авто? Відновимо і обтягнемо кермо згідно заводській технології.

Ремонт салону авто

Після спрацьовування подушок безпеки ремонт салону неминучий. Вистрелівші аірбегі, а їх в машині може бути до 8 штук, розривають обшивку торпедо, стелі, сидінь, приводячи внутрішній вигляд машини у гнітючий стан. Якщо з Вашим авто трапилася подібна неприємність, не поспішайте купувати нові подушки безпеки, приладову панель, стелю і сидіння. Фахівці нашої компанії можуть вирішити Ваші проблеми!

Ремонт салону авто
Відновлення подушок безпеки

Відновлення подушок безпеки

Відновлення та ремонт подушок безпеки після ДТП: швидко, якісно, ​​надійно! Великий практичний досвід, сучасне обладнання та чітке дотримання технологічних процесів, дозволяють нам гарантувати високу якість послуг та повне відновлення працездатності системи SRS AIRBAG до заводського стану. В роботі використовуємо тільки якісні і оригінальні матеріали. На всі види робіт даємо гарантію до 3 років!

Ремонт Airbag

Спеціалізований автосервіс AIRBAG-CENTER виконує комплексне відновлення систем безпеки автомобіля в Києві та інших містах України. Якщо трапилася неприємність і Ви в пошуку, де зробити ремонт Airbag (подушок безпеки), перепрошити блок управління SRS, замінити піропатрони, розблокувати ремені, відреставрувати ушкодження салону: приладовій панелі, керма, сидінь, стелі - довірте рішення проблем професіоналам нашого автосервісу.

Ремонт Airbag
Комп'ютерна діагностика SRS AIRBAG (автодіагностика LAUNCH)

Комп'ютерна діагностика SRS AIRBAG (автодіагностика LAUNCH)

Комп'ютерна діагностика дає змогу повністю просканувати електроніку, в тому числі блоку SRS, виявити вразливі місця і приховані несправності, помилки, які були збережені в пам'яті бортового комп'ютера, надати оцінку технічного стану автомобіля. У нашому сервісному центрі Ви можете не тільки пройти діагностику SRS AIRBAG, але також оперативно усунути виявлені проблеми. Мультімарочний діагностичний сканер Launch EasyDiag 3.0 дозволяє проводити повну комп'ютерну діагностику будь-яких марок машин, від бюджетних малолітражних, до автомобілів преміум класу.

Ремонт та розблокування ременів безпеки

Ремонт та розблокування пасків безпеки в автомобілі, найчастіше, виконуються в комплексі з відновленням функцій системи безпеки SRS AIRBAG. Як правило, така небхідність виникає після аварійної ситуації, рідше через зношування самого ременя. Всі ми знаємо прописну істину, що перед початком руху автомобіля потрібно пристебнутися. Цей захід безпеки не тільки захистить вас від штрафів на дорозі, але і захистить від фізичних каліцтв в екстремальній ситуації.

Ремонт та розблокування ременів безпеки
Що робити, якщо загорілася лампочка SRS Airbag?

Що робити, якщо загорілася лампочка SRS Airbag?

Якщо на приладовій панелі раптово загорілася лампочка AIRBAG SRS, це означає, що в системі безпеки Вашого авто стався збій функцій. Подушки безпеки мають систему самодіагностики, яка активується кожного разу при запуску вашого автомобіля. Таким чином, коли ви вмикаєте запалювання, комп'ютер перевіряє всі елементи системи, необхідні для спрацьовування подушок безпеки, на працездатність.

Як працюють подушки безпеки?

Сучасні автомобілі обладнані безліччю вбудованих функцій безпеки: пасками безпеки, регульованими підголівниками, протибуксовочною системою та антиблокувальною системою гальм. Всі вони необхідні для зниження фізичних наслідків аварійного зіткнення для водія і пасажирів. Однак, найбільш затребуваною функцією, на сьогоднішній день, визнана подушка безпеки (airbag, аірбег).

Як працюють подушки безпеки?