Відновлення подушок безпеки

Відновлення та ремонт подушок безпеки після ДТП: швидко, якісно, ​​надійно! Великий практичний досвід, сучасне обладнання та чітке дотримання технологічних процесів, дозволяють нам гарантувати високу якість послуг та повне відновлення працездатності системи SRS AIRBAG до заводського стану. В роботі використовуємо тільки якісні і оригінальні матеріали. На всі види робіт даємо гарантію до 3 років!

Відновлення та ремонт подушок безпеки, Київ

подушки безпеки після спрацюванняВідновлення та ремонт подушок безпеки після ДТП: швидко, якісно, ​​надійно!

Великий практичний досвід, сучасне обладнання та чітке дотримання технологічних процесів, дозволяють нам гарантувати високу якість послуг та повне відновлення працездатності системи SRS AIRBAG до заводського стану.

В роботі використовуємо тільки якісні і оригінальні матеріали. На всі види робіт даємо гарантію до 3 років!

Уточнюйте вартість, зателефонувавши нам по телефону: (067) 319 88 70

Принцип роботи подушок безпеки

Відновлення подушок безпеки - це складний та відповідальний процес, який вимагає спеціалізованих знань і суворого дотримання технологій ремонту. Так як конструкція системи, умовно кажучі, одноразова, то відновлення подушки безпеки потрібне після кожного її вистрілювання.

Все аірбегі в машині активуються індивідуальним потужним піропатроном (газогенератором). У момент зіткнення з перешкодою, спрацьовують датчики удару, посилаючи сигнал в блок управління SRS AIRBAG. Зарядна речовина піропатрона запалюється і утворює газ (аргон або азот), високий тиск прориває обшивку салону та надуває подушку безпеки, захищаючи таким чином водія і пасажирів від ударів об тверді поверхні автомобіля.

Як відремонтувати - відновити подушку безпеки?

В ідеальному світі автоконцернів, відновлення подушок безпеки виконується шляхом повної заміну всіх елементів системи безпеки. Але реальність виглядає зовсім інакше. Вартість такої заміни невиправдано дорога і часом порівнянна з покупкою нового автомобіля. Частина автовласників, дізнавшись ціни на нові подушки безпеки, вважають за краще обійтися малими витратами: мішки зрізаються, простір заповнюється монтажною піною і закривається обманкою. Інші вирішують впоратися з виниклою проблемою самостійно, але не враховують момент, що крім відновлення зовнішнього вигляду подушок, налаштування потребує і електронний модуль управління. А такі роботи повинен проводити тільки кваліфікований фахівець. Найменша помилка і система виходить з під контролю. Обидва варіанти, геть позбавляють вас основної функції системи - забезпечення безпеки водія та пасажирів під час руху. Наслідки можуть бути дуже сумні.

На відміну від кустарних методів відновлення подушок безпеки, професійний ремонт дозволяє забезпечити повторне спрацьовування аербегів, повернути втрачений зовнішній вигляд постраждалим елементів салону, повністю відновити заводські настройки та привести працездатність системи в доаварійний стан.

Як відбувається відновлення подушок безпеки

Як правило, всі роботи по відновленню SRS AIRBAG проводяться в комплексі, процес ремонту відбувається в кілька етапів.

 1. Проводиться візуальна і комп'ютерна діагностика системи;
 2. Проводиться перепакування подушок безпеки;
 3. Встановлюються нові піропатрони;
 4. Замінюються пошкоджені дроти і елементи системи;
 5. Реставруються або замінюються накладки airbag;
 6. У разі необхідності, змінюються преднатяжители ременів;
 7. За допомогою професійного обладнання скидаються crash-помилки, електронний блок управління перепрошивається, проводиться фінальнe налагодження електроніки;
 8. Відновлюється пошкоджена обшивка салону.

Всі послуги підбираються індивідуально в кожному випадку і залежать від ступеня пошкоджень і марки автомобіля.

Ремонт і відновлення подушок безпеки в AIRBAG-CENTER

Наші переваги:

 • Ремонт будь-якої складності
 • Великий практичний досвід
 • Зручне розташування
 • Доступні і прозорі ціни
 • Швидка консультація фахівця
 • Гарантія на всі види робіт
 • Виконуємо роботи в строк
 • Якісні комплектуючі
 • Професійне обладнання
 • Позитивні відгуки і рекомендації клієнтів


Якісне та оперативне відновлення подушок безпеки в Києві і Україні.

Незалежно від того, в якому місті ви знаходитесь: Київ, Львів, Одеса, Харків, Вінниця, Дніпро, Херсон, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ - команда AIRBAG-CENTER рада прийти до Вас на допомогу в будь-якому куточку України!

Заїжджайте в наш автосервіс: г. Киев, ул. Зрошувальна 5-У або надсилайте пошкоджені деталі поштою. Зробимо всe якісно та швидко. На всі роботи надається офіційна гарантія до 3-х років.

Отримати безкоштовну консультацію і дізнатися точну вартість відновлення для Вашої марки авто, можна у менеджера нашої компанії по телефону або через месенджери.

БАЖАЄТЕ ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЩОДО СВОГО АВТО АБО НЮАНСІВ РОБОТИ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ БЕЗКОШТОВНО!

Отримати додаткову інформацію, зробити розрахунок вартості, дізнатися про комплекс додаткових послуг, Ви можете по телефону: