Комп'ютерна діагностика SRS AIRBAG

Комп'ютерна діагностика дає змогу повністю просканувати електроніку, в тому числі блоку SRS, виявити вразливі місця і приховані несправності, помилки, які були збережені в пам'яті бортового комп'ютера, надати оцінку технічного стану автомобіля. У нашому сервісному центрі Ви можете не тільки пройти діагностику SRS AIRBAG, але також оперативно усунути виявлені проблеми. Мультімарочний діагностичний сканер Launch EasyDiag 3.0 дозволяє проводити повну комп'ютерну діагностику будь-яких марок машин, від бюджетних малолітражних, до автомобілів преміум класу.

Комп'ютерна діагностика SRS AIRBAG

точне визначення і виправлення проблем системи безпеки авто

Досить часто в наш автосервіс звертаються водії зі скаргою, що на приладовій панелі горить лампочка SRS AIRBAG. Найчастіше така ситуація виникає після придбання вживаного автомобіля або ДТП.
Перед тим, як починати шукати причину, чому загорілася лампочка подушки безпеки (SRS, AIRBAG), давайте розберемося, що це за система й за які функції вона відповідає.

Що таке SRS AIRBAG?

SRS (Supplementary Restraint System) забезпечує додатковий захист водія й пасажирів у разі аварії, фронтального або бокового удару на високій швидкості. Це повністю електронна система, яка відповідальна за пасивну безпеку автомобіля під час руху: за блискавичне спрацьовування AIRBAG, переднатягувачів, пасків безпеки та інших елементів захисту.

Чому горить лампочка подушки безпеки на панелі приладів?

Кожен компонент SRS Airbag, будь то датчик або блокіратор ременів, знаходиться в безперервному зв'язку з блоком управління. В момент запуска стартера, лампа подушок безпеки загоряється і блимає упродовж декількох секунд. У цей момент блок управління тестує кожен вузол. Якщо система працює справно, індикатор самостійно гасне до наступного запуску двигуна. Якщо ж лампочка SRS і далі безперервно світиться, це сигналізує про несправності системи і подушки безпеки в такому випадку можуть не спрацювати.
Блок управління SRS фіксує виявлені помилки і вносить їх код в пам'ять бортового комп'ютера. Вкрай небажано експлуатувати автомобіль з палаючим індикатором airbag, адже ви втрачаєте найголовнішого - безпеки.

Що робити, якщо загорівся індикатор SRS AIRBAG?

Якщо індикатор загорівся без видимих ​​на те причин або ви купили автомобіль на вторинному ринку і не знаєте про його минуле, перше, що вам необхідно зробити - це пройти комп'ютерну діагностику електрообладнання.
Комп'ютерна діагностика дає змогу повністю просканувати електроніку, в тому числі блоку SRS, виявити вразливі місця і приховані несправності, помилки, які були збережені в пам'яті бортового комп'ютера, надати оцінку технічного стану автомобіля.

Коли потрібна комп'ютерна діагностика SRS?

 • спрацювали подушки безпеки;
 • заблоковані ремені безпеки;
 • в автомобілі потрібно замінити подушки безпеки;
 • на приладовій панелі автомобіля горить лампочка airbag;
 • при включенні запалювання лампочка airbag не світиться;
 • після кузовного ремонту і заміни обшивки салону;
 • після ремонту автомобільної електроніки
 • якщо ви хочете переконатися в працездатності системи пасивної безпеки вашого авто.

Діагностика і скидання помилок блоку SRS в Києві

У нашому сервісному центрі Ви можете не тільки пройти діагностику SRS AIRBAG, але також оперативно усунути виявлені проблеми. Мультімарочний діагностичний сканер Launch EasyDiag 3.0 дозволяє проводити повну комп'ютерну діагностику будь-яких марок машин, від бюджетних малолітражних, до автомобілів преміум класу. 

МИ ОБСЛУГОВУЄМО:

автодиагностика лаунч

До ваших послуг:

 • діагностика всіх систем автомобіля, читання та видалення несправностей;
 • розблокування, реставрація та заміна ременів безпеки;
 • ремонт преднатяжителей, роликів, блокіраторів, замків;
 • заміна пиропатрона / газогенератора ременя безпеки;
 • ремонт і відновлення подушок безпеки;
 • ремонт і перепрошивка блоку SRS AIRBAG;
 • видалення помилок CRASH DAТA;
 • ремонт кришок подушки безпеки, нанесення тиснень / заміна декоративних накладок;
  відновлення цілісності і перетяжка торпедо;

Незалежно від того, в якому місті ви знаходитесь: Київ, Львів, Одеса, Харків, Вінниця, Дніпро, Херсон, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ - команда AIRBAG-CENTER рада прийти до Вас на допомогу в будь-якому куточку України!

Заїжджайте в наш автосервіс: г. Киев, ул. Зрошувальна 6-А або надсилайте пошкоджені деталі поштою. Зробимо якісно і швидко. На всі роботи надається офіційна гарантія до 3-х років.

Отримати безкоштовну консультацію і дізнатися точну вартість ремонту Airbag для Вашої марки авто, можна у менеджера нашої компанії по телефону або через месенджери.

БАЖАЄТЕ ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЩОДО СВОГО АВТО АБО НЮАНСІВ РОБОТИ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ БЕЗКОШТОВНО!

Отримати додаткову інформацію, зробити розрахунок вартості, дізнатися про комплекс додаткових послуг, Ви можете по телефону: