ЗАМІНА ПІРОПАТРОНІВ

Установка і заміна піропатронів SRS AIRBAG в Києві

Піропатрон SRS AIRBAG (газогенератор, ініціатор) - це один з компонентів системи безпеки автомобіля, що містить піротехнічний заряд та відповідає за надування подушок безпеки і спрацьовування ременів.

Автосервіс AIRBAG-CENTER надає повний пакет послуг по відновленню системи безпеки автомобіля. Виконуємо установку і заміну пиропатронов всіх видів AIRBAG. Міняємо:

 • Піропатрон подушки безпеки в кермо (двухзапальний і однозапальний)
 • Піропатрон подушки безпеки торпедо
 • Піропатрон подушки безпеки даху (шторки)
 • Піропатрон SRS airbag колін
 • Піропатрон SRS airbag сидінь
 • Піропатрон ременя безпеки

Великий практичний досвід, сучасне обладнання та чітке дотримання технологічних процесів, дозволяють нам гарантувати високу якість послуг, що надаються і повне відновлення працездатності системи SRS AIRBAG до заводського стану.

В роботі використовуємо тільки якісні і оригінальні матеріали. На всі види робіт даємо гарантію до 3 років!
Уточнюйте вартість, зателефонувавши нам по телефону: (067) 319 88 70

Як влаштований піропатрон подушки безпеки?

Піропатрон / газогенератор являє собою металеву камеру, наповнену реактивами. По конфігурації розрізняють двухзапальние і однозапальние. У момент аварійної ситуації блок управління SRS (ЕБУ), посилає до пиропатрон електричний імпульс, який призводить до займання заряду газогенератора. Хімічні реактиви, при сильному тиску і високій температурі, вступають в негайну реакцію з виділенням великого об'єму газу. Утворився азот фільтрується від твердих частинок і наповнює мішок аербегі. Залежно від пристрою ТС, складності ситуації і налаштувань блоку управління SRS, спрацьовує один або обидва пиропатрона. Подушка безпеки вистрілює. Весь процес відбувається блискавично, від моменту удару, до розкриття аірбега проходить не більше 30 мілісекунд.

Аналогічний процес відбувається при спрацьовуванні пиропатрона ременя безпеки. При активації відбувається викид газу, який блокує переднатягувачі і котушку ременя.

По суті, пиропатрон - це одноразове пристрій. Після пострілу залишається порожня гільза, що підлягає заміні. Експлуатувати транспортний засіб в такому стані не рекомендується, так як постріл навіть одного пиропатрона призводить до повного блокування системи безпеки автомобіля. Для відновлення працездатності SRS AIRBAG необхідна заміна спрацювали пиропатронов на нові, ремонт задіяних ременів і подушок безпеки, скидання помилок блоку управління.

Коли потрібна заміна пиропатрона / газогенератора?

 1. Обов'язкова заміна пиропатрона необхідна в декількох випадках:
 2. Після вибуху подушки безпеки або блокування ременя;
 3. Після затоплення або сильного намокання салону ТЗ. Відвологлі заряди можуть просто не спрацювати в потрібний момент або зробити самовільне постріл.
 4. У разі виявлення заводського браку. Як правило, виробники повідомляють про виявлені проблеми. Такі ситуації неодноразово зустрічалися у Toyota і Nissan. Перевірити чи ваше авто потрапляє в цю категорію можна по VIN коду на офіційному сайті автоконцерну.
 5. У аербегів вийшов гарантійний термін (як правило, він становить 10 років). Цей момент варто враховувати при тривалій експлуатації автомобіля або покупці старих авто з невідомою історією. У такому випадку варто провести комп'ютерну діагностику і, при необхідності, замінити газогенератори на нові.

Якщо Ви зіткнулися з однією з перерахованих вище проблем, звертайтеся до фахівців компанії AIRBAG-CENTER. Заміна, установка нових пиропатронов, ремонт подушок безпеки, розблокування ременів, відновлення обшивки і багато інших робіт доступні в нашому автосервісі. Широкий асортимент послуг - не єдина перевага. У нас є й інші плюси:

 • Оперативне виконання робіт по відновленню сидінь.
 • Роботою займаються майстри з великим практичним досвідом.
 • Дотримуємося дотримання всіх технологічних процесів.
 • Ми підтримуємо доступні ціни, які не вдарять по бюджету.
 • Надаємо офіційну гарантію на всі види робіт до 36 місяців.

Незалежно від того, в якому місті ви знаходитесь: Київ, Львів, Одеса, Харків, Вінниця, Дніпро, Херсон, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ - команда AIRBAG-CENTER рада прийти до Вас на допомогу в будь-якому куточку України!

Заїжджайте в наш автосервіс: м. Київ, вул. Зрошувальна 5-У або надсилайте пошкоджені модулі поштою. Зробимо якісно і швидко.
Отримати безкоштовну консультацію і дізнатися точну вартість відновлення для Вашої марки авто, можна у менеджера нашої компанії по телефону або через месенджери.

БАЖАЄТЕ ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЩОДО СВОГО АВТО АБО НЮАНСІВ РОБОТИ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ БЕЗКОШТОВНО!

Отримати додаткову інформацію, зробити розрахунок вартості, дізнатися про комплекс додаткових послуг, Ви можете по телефону: