ВІДНОВЛЕННЯ СИДІНЬ

Ремонт сидінь авто

рeмонт сидeний автомобиляРемонт сидінь авто - це одна з найпоширеніших послуг в сфері тюнінгу салону, і це не дивно. Автомобільні сидіння піддаються найбільшій експлуатаційному навантаженні, яка з часом призводить до фізичного зносу оббивки автокрісла.

Розриви, пропали, подряпини, потертості, порушення цілісності конструкції - це далеко не повний перелік проблем, з якими може зіткнутися автовласник. Салон втрачає колишньої комфорт і естетичний зовнішній вигляд, втрачається зручність, що не найкращим способом позначається на настрої водія.

Відновлення сидінь авто досить складний процес, що вимагає певних навичок, спеціалізованих інструментів і реставраційних матеріалів. Залежно від ступеня пошкодження майстра вибирають спосіб ремонту.

Локальні пошкодження можна усунути шляхом реставрації або заміни зіпсованої деталі. У таких випадках підбирається матеріал має максимальну ідентичність з оригіналом.

Якщо ж сидіння застаріло, втратило свою геометрію, а подушка автокрісла просіла до самих пружин, то крім ремонту основи і заміни поролону, швидше за все, буде потрібно повна перетяжка сидіння.

Відновлення, ремонт і перетяжка сидінь автомобіля в Києві

Відновлення автомобільних сидінь вимагає кваліфікованого підходу, так як недотримання технологій реставрації і помилкові рішення в процесі ремонту призводять до небажаних результатів і значних фінансових витрат.

Тому, якщо оббивка Вашого автокрісла пошарпані, не варто експериментувати і намагатися вирішити проблему самостійно, звернення до фахівців автосервісу «AIRBAG-CENTER» дозволить Вам істотно заощадити час і отримати відмінний результат з гарантією якості.

У розпорядженні наших майстрів є все необхідне:

  • сучасне обладнання;
  • спеціалізовані реставраційні склади;
  • широкий вибір натуральної шкіри і автомобільних тканин, створених спеціально для реставрації оббивки і перетяжки салонів. У нас можна перетягнути сидіння натуральною шкірою, алькантарою, шкірою Наппа, екокожа, велюром і іншими спеціалізованими матеріалами.

Довіряючи нам свій автомобіль, Ви можете бути впевнені, що всі необхідні роботи будуть проведені якісно, ​​вчасно, з чітким дотриманням технологічних процесів. Відрізнити відновлені нами сидіння від оригінальних буде вкрай складно!

Перелік послуг з ремонту і відновленню сидінь досить широкий:

  1. Усуваємо локальні дефекти і пошкодження будь-якої складності: порізи, подряпини, пропали, сліди від сигарет і кігтів домашніх тварин.
  2. Виробляємо відновлення шкіряних сидінь авто: робимо фарбування шкіри, реставрацію потертостей і подряпин.
  3. Виконуємо комплексний ремонт сидінь після ДТП із заміною пиропатронов в airbag. Також нас часто просять зашити сидіння після спрацьовування подушки безпеки.
  4. Виконуємо відновлення підігріву сидінь і геометрії каркаса. Усуваємо пошкодження наповнювача. Залежно від ступеня зносу робимо відновлення поролону подушки сидіння або повну заміну наповнювача.
  5. При значному зносі і занепад оббивки (або за бажанням клієнта) проводиться повна перетяжка сидінь. При заміні обшивки використовуються оригінальні матеріали провідних Європейських виробників, які дозволяють нам виконувати перетяжку сидінь "під завод".

Вартість реставрації залежить від ряду факторів: ступеня і складності ушкоджень, технології відновлення і вибраних матеріалів. Отримати безкоштовну консультацію і довідатися про ціни на ремонт і перетяжку сидінь для Вашої марки авто, ви можете у менеджера нашої компанії після огляду автомобіля.

Чекаємо Вас за адресою: м Київ, вул. Зрошувальна 5-У. Зробимо якісно і швидко. На всі види робіт поширюється офіційна гарантія до 36 місяців!

БАЖАЄТЕ ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЩОДО СВОГО АВТО АБО НЮАНСІВ РОБОТИ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ БЕЗКОШТОВНО!

Отримати додаткову інформацію, зробити розрахунок вартості, дізнатися про комплекс додаткових послуг, Ви можете по телефону: