Ремонт і відновлення подушки безпеки водія

Подушка безпеки водія відноситься до фронтальних аербегів, одних з найдієвіших елементів системи безпеки автомобіля. Головне завдання airbag водія - амортизація і захист від сильних ударів о тверді поверхні салону при фронтальному зіткненні. Умовно конструкцію можна розділити на кілька частин:

 • датчики удару;
 • електронний блок управління SRS AIRBAG;
 • модуль, який складається з нейлонового мішка і блоку наповнення подушки (так званого піропатрона або газогенератора)

Принцип роботи подушки безпеки водія

Розташований модуль водійської подушки безпеки в кермі та закритий декоративною накладкою. У момент аварійної ситуації, датчики удару посилають в блок управління сигнал про зіткнення з перешкодою. Блок SRS аналізує дані (силу і напрям удару, швидкість автомобіля та ін) фіксує показники і, при виявленні загрози, активує запал газогенератора. Вміст піропатрона при згорянні генерує велику кількість газу (найчастіше азоту), який миттєво надуває мішок. Під великим тиском подушка безпеки водія прориває накладку і вистрілює з рульового колеса.

Ремонт подушки безпеки керма

Подушка безпеки керма, по суті своїй, одноразовий пристрій. Активуючий газогенератор по конструкції можна порівняти з  патроном для зброї, після пострілу залишається оболонка, яка не підлягає повторному наповненню. Тому ремонт і відновлення подушки безпеки водія необхідні після кожного спрацьовування системи. Крім того, після пострілу водійського аербега ремонту підлягає також кермо і торпедо автомобіля.

відновлeння подушки бeзпeки кeрма

Відновлення подушки безпеки керма - це комплексний процес, що вимагає компетентності і підвищеної уваги майстра. Ремонт відбувається в кілька етапів.

 1. Проводиться візуальний огляд пошкоджень і комп'ютерна діагностика системи безпеки.
 2. Знімається пошкоджена кришка керма, від'єднуються дроти, модуль подушки розбирається.
 3. Змінюється пиропатрон, проводиться перепакування airbag.
 4. Модуль збирається і монтується на своє місце.
 5. Налаштовується електронна складова системи: проводиться скидання помилок і перепрошивка блоку управління SRS AIRBAG.
 6. При необхідності, виконується відновлення ременя безпеки, airbag торпедо, колін, сидінь, даху.
 7. Накладка керма реставрується в заводській вигляд. Кришка вертається в початкове положення, технологічні шви споюють спеціальним інструментом. Поверхню кришки керма готують до перетяжки. В залежності від побажань замовника, перетяжка накладки керма виконується натуральною шкірою, екошкірою або термовінілом. На підготовлену поверхню наносять спеціальний багатокомпонентний клей, регулюють ступінь натягування матеріалу та остаточно фіксують за допомогою фену.

Це найнадійніший метод відновлення, який дозволяє повернути системі пасивної безпеки заводські налаштування, забезпечити 100% працездатність і повторне спрацьовування airbag керма.

Коли потрібна діагностика і ремонт подушки безпеки водія?

 • Після ДТП
 • При купівлі вживаного авто
 • У разі постійного миготіння лампочки SRS AIRBAG

Несправний AIRBAG керма - це серйозний ризик для водія. Експлуатація машини в такому стані може обернутися вкрай неприємними наслідками. Не варто забувати, що гарний зовнішній вигляд подушки не може гарантувати її 100% працездатність. Деякі гаражні умільці зрізають мішки і ховають під кришкою муляж. Дилетанти обмежуються заміною пиропатрона, не заморочуючись налаштуванням електроніки.

Несправність електронного блоку управління може обернутися "сюрпризом" в самий невчасний момент. Посил помилкового сигналу і несподіване вистрілювання подушок з одного боку, і не спрацьовування в момент аварійної ситуації, з іншого. У кращому випадку, ви відбудетеся легким переляком і гострими відчуттями, в гіршому завдана шкода може бути несумісною з життям. Варіантів може бути безліч, а життя людині дано одне. Будьте пильними і довіряйте процес відновлення і настройки системи безпеки тільки перевіреним спеціалізованим центрам.

Відновлення подушки безпеки водія в AIRBAG-CENTER
НАДІЙНО! ЯКІСНО! ШВИДКО!

Великий практичний досвід, сучасне обладнання та чітке дотримання технологічних процесів, дозволяють нам гарантувати високу якість послуг, що надаються і повне відновлення подушки керма до заводського стану.

В роботі використовуємо тільки якісні і оригінальні матеріали. На всі види робіт даємо гарантію до 3 років!

Незалежно від того, в якому місті ви знаходитесь: Київ, Львів, Одеса, Харків, Вінниця, Дніпро, Херсон, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ - команда AIRBAG-CENTER рада прийти до Вас на допомогу в будь-якому куточку України!

Заїжджайте в наш автосервіс: м. Київ, вул. Зрошувальна 5-У або надсилайте пошкоджені деталі поштою. Зробимо якісно і швидко. На всі роботи надається офіційна гарантія до 3-х років.

Отримати безкоштовну консультацію і дізнатися точну вартість відновлення для Вашої марки авто, можна у менеджера нашої компанії по телефону або через месенджери.

Ціна на ремонт керма після спрацьовування подушки безпеки водія в Києві, в залежності від виду ремонту, варіюється в діапазоні 50 $ до 140 $ (в комплексі). Фінальна вартість в кожному випадку розраховується індивідуально і залежить ряду факторів, таких як: марка і модель авто, ступінь пошкодження, способу відновлення накладки.

Так, ми надаємо офіційну гарантію на всі види виконуваних робіт строком до 36 місяців!

Так, команда AIRBAG-CENTER рада прийти до Вас на допомогу в будь-якому куточку України! Надішліть нам на ремонт пошкоджені деталі SRS AIRBAG будь-якою зручною для Вас транспортною компанією. Ми відновимо їх в найкоротші терміни і повернемо назад післяплатою.

Все залежить від ступеню пошкодження накладки керма і побажань замовника. Ми можемо замінити пошкоджену кришку керма на нову, або зробити реставрацію і перетяжку "під завод".

Так. Так як піропатрон це одноразовий елемент, після пострілу він підлягає обов'язковій заміні. В процесі відновлення подушки безпеки керма піропатрони замінюються на нові, ідентичні заводським.

Компанія AIRBAG-CENTER відновлює безпеку автомобілів всіх марок і моделей. Великий практичний досвід і власна матеріально-технічна база дозволяють нам виконувати найскладніші замовлення.

БАЖАЄТЕ ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЩОДО СВОГО АВТО АБО НЮАНСІВ РОБОТИ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ БЕЗКОШТОВНО!

Отримати додаткову інформацію, зробити розрахунок вартості, дізнатися про комплекс додаткових послуг, Ви можете по телефону: