Подушки безпеки даху (шторка)

Подушки безпеки даху (бічні шторки безпеки, головні подушки безпеки, Curtain Airbags) - це надувні захисні елементи, призначені для запобігання отримання травм водієм, переднім і крайнім заднім пасажирами. Шторки безпеки спрацьовують з боку зіткнення, забезпечуючи захист не тільки під час удару, а й в процесі обертання автомобіля уздовж поздовжньої осі після аварії.

Залежно від моделі автомобіля, комплектація стельових подушок може бути різною. У деяких машинах шторки безпеки кріпляться під стельової обшивкою, між стійками, над кожним боковим вікном. На позашляховиках зустрічаються цільні бар'єри, які при спрацьовуванні повністю закривають собою бічну частину автомобіля.

Шторки безпеки вперше стали встановлюватися на автомобілях Volvo і Toyota в 1998 році, як доповнення до основного набору подушок. І, на подив багатьох скептиків, виявилися одним з найбільш ефективних засобів захисту при аваріях з боковим ударом. CRASH-тести Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS), підтвердили, що бічні подушки безпеки даху є ефективним перешкодою проти викиду з автомобіля при перекиданні. Випадки важких черепно-мозкових травм і смертей при бічних ударах з розкритою шторкою безпеки скорочуються до 37% (на позашляховиках до 52%).

БАЖАЄТЕ ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЩОДО СВОГО АВТО АБО НЮАНСІВ РОБОТИ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ БЕЗКОШТОВНО!

Отримати додаткову інформацію, зробити розрахунок вартості, дізнатися про комплекс додаткових послуг, Ви можете по телефону: