РЕСТАВРАЦІЯ ПАСКІВ БЕЗПЕКИ

Ремонт та розблокування ременів безпеки в Києві

восстановлeниe рeмня бeзопасностиРемонт та розблокування пасків безпеки в автомобілі, найчастіше, виконуються в комплексі з відновленням функцій системи безпеки SRS AIRBAG. Як правило, така небхідність виникає після аварійної ситуації, рідше через зношування самого паска.

Всі ми знаємо прописну істину, що перед початком руху автівки потрібно пристебнутися. Це не тільки захистить вас від штрафів на дорозі, але й від фізичних каліцтв в екстремальній ситуації.

У момент ДТП першим спрацьовує блок керування SRS Airbag, який отримує сигнал через датчик удару. Спрацьовує функція переднатяжіння, пасок притягує пасажира до сидіння і блокується.

Пасок не просто фіксує положення тіла, він запобігає різкому зіткненню з елементами салону й знижує силу удару об поверхю подушки безпеки в момент спрацювання пиропатрону. Виграні частки секунди дозволяють подушці повністю розкритися і погасити залишившийся імпульс. Згідно зі статистикою, справний та пристебнутий пасок знижує ризик фатального результату при аварії на 80%. Ось чому не варто нехтувати правилами безпеки і, в разі блокування ременя, не зволікати з його ремонтом.

Коли потрібен ремонт ременя (паска) безпеки? ТОП 3 несправностей

1. Слабке витягування. З подібною проблемою найчастіше стикаються в холодну пору року. Поломка виникає при зносі або пошкодженні напрямних роликів.

2. Пасок не втягується. У непридатність прийшли компоненти замку системи.

3. Пасок безпеки заблокувався після аварії. При спрацьовуванні AIRBAG заклинюється замок катушки, спроби самостійно усунути несправність призводять лише до даремної витрати часу. Це найпоширеніша поломка, що вимагає професійного ремонту. Розблокування ременів безпеки проводиться в сервісному центрі, паралельно проводиться заміна пиропатронов, ремонт преднатяжувачей і усунення помилки CRASH DAТА в блоці управління SRS AIRBAG.

Заклинили паски безпеки при ДТП? Звертайтеся до нас!

В нашому сервісному центрі (Київ) Ви можете замовити як окрему послугу розблокування пасків  безпеки, так і комплексний ремонт системи AIRBAG. Працюємо з усіма марками машин, від бюджетних малолітражних, до автомобілів преміум класу. Незалежно від того, в якому місті ви знаходитесь: Київ, Львів, Одеса, Харків, Вінниця, Дніпро, Херсон, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ - команда AIRBAG-CENTER рада прийти до Вас на допомогу в будь-якому куточку України!

паски безпекиДо ваших послуг:

  • діагностика несправностей;
  • розблокування, реставрація та заміна пасків безпеки;
  • ремонт переднатяжувачів, роликів, блокираторів, замків;
  • заміна пиропатронів / газогенераторів паска безпеки;
  • ремонт та відновлення подушок безпеки;
  • ремонт й перепрошивка блоку SRS AIRBAG;
  • видалення помилок CRASH DAТA;
  • ремонт кришок подушки безпеки, нанесення тиснень / заміна декоративних накладок;
  • відновлення цілісності і перетяжка торпедо;

На всі види робіт поширюється офіційна гарантія! Для зручності клієнтів, які перебувають за межами Києва, доступна послуга відправки відновлених деталей поштовими операторами.

Заклинили паски безпеки? Телефонуйте! +38 (067) 319 88 70

БАЖАЄТЕ ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЩОДО СВОГО АВТО АБО НЮАНСІВ РОБОТИ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ БЕЗКОШТОВНО!

Отримати додаткову інформацію, зробити розрахунок вартості, дізнатися про комплекс додаткових послуг, Ви можете по телефону: