О компанії

AIRBAG-CENTER - комплексний ремонт та професійне відновлення системи безпеки легкових автомобілів у Києві

АВТОСЕРВІС AIRBAG-CENTER

Нас рекомендують друзям

Ремонт системи безпеки автомобіля та повне відновлення працездатності блоків управління SRS AIRBAG - це досить складний і відповідальний комплекс робіт, від якого залежить безпека життя водія і пасажирів. Якщо трапилась неприємність, і в Вашому авто спрацювали подушки безпеки, або заклинило паски, не варто покладатися на випадок та ставити декоративні заглушки. Сучасні технології дозволяють зробити ремонт всіх елементів системи безпеки і повернути автомобілю втрачені функції.

Для зручності наших клієнтів, в Києві було відкрито спеціалізований автосервіс AIRBAG-CENTER. Досвідчені майстри, сучасні технології, витратні матеріали провідних світових виробників та професійне обладнання, дозволяють нам з гордістю говорити про надійність послуг і високу якість виконуваних робіт.

Які авто обслуговуємо:

Ми працюємо з автомобілями будь-якого класу, від бюджетних малолітражних авто, до ексклюзивних VIP-моделей. У кожному випадку, гарантуємо повне відновлення працездатності системи безпеки і відновлення зовнішнього вигляду постарадавшіх елементів салону до заводського стану.

Послуги автосервісу AIRBAG-CENTER:

 • ремонт і відновлення подушки безпеки водія;
 • ремонт і відновлення подушки безпеки пасажира;
 • ремонт і відновлення подушки безпеки сидінь;
 • ремонт подушки безпеки колін, даху (шторки), дверей;
 • ремонт кришки подушки безпеки і заміна декоративних накладок;
 • розблокування і ремонт пасків безпеки;
 • заміна пиропатрона / газогенератора;
 • діагностика
 • ремонт і перепрошивка блоку SRS AIRBAG;
 • видалення помилок CRASH DAТA;
 • ремонт, реставрація та перетяжка торпедо, дверей, стелі;
 • реставрація сидінь після спрацьовування бічних подушок безпеки.

У чому переваги нашого автосервісу?

 1. Мультибрендовий сервіс: обслуговуємо авто всіх марок і моделей, від бюджетних малолітражних до автомобілів преміум і бізнес класу.
 2. Фіксована ціна обслуговування: вартість послуги розраховується до початку роботи і не змінюється в процесі виконання.
 3. 100% якість: використовуємо виключно оригінальні і якісні витратні матеріали. Надаємо офіційну гарантію на всі види робіт.

Як нас знайти:

Автосервіс AIRBAG-CENTER знаходиться на Лівому березі Києва, за адресою: вул. Зрошувальна 6А (Дарницький район)

Час роботи: Пн.-Пт. 9: 00-19: 00; Сб. 9: 00-17: 00; Нед. вихідний

+38 (067) 319 88 70 (viber)+38 (063) 824-91-54

Приймаємо замовлення з усієї України!

Замовити ремонт та відновлення подушок безпеки, реставрацію торпедо і накладок, можна в будь-якому куточку України. Не витрачайте час на роз'їзди в пошуках ремонтної компанії. Наш спеціалізований сервіс дозволяє заощадити до 3-х годин особистого часу! Дізнатися вартість і терміни ремонту можна в ONLINE-режимі. Зробіть кілька фотографій ушкоджень і вишліть нам на електронну пошту або viber.

Прийом та відправка відновлених деталей здійснюється компанією Нова Пошта. Зручний спосіб розрахунку - накладений платіж або оплата на карту. На всі види робіт поширюється офіційна гарантія до 3-х років!

Телефонуйте! Будемо раді Вам допомогти!

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ БЕЗКОШТОВНО!

Отримати додаткову інформацію, зробити розрахунок вартості, дізнатися про комплекс додаткових послуг, Ви можете по телефону: