Ремонт Airbag

Спеціалізований автосервіс AIRBAG-CENTER виконує комплексне відновлення систем безпеки автомобіля в Києві та інших містах України. Якщо трапилася неприємність і Ви в пошуку, де зробити ремонт Airbag (подушок безпеки), перепрошити блок управління SRS, замінити піропатрони, розблокувати ремені, відреставрувати ушкодження салону: приладовій панелі, керма, сидінь, стелі - довірте рішення проблем професіоналам нашого автосервісу.

Ремонт та відновлення Airbag в Києві.

Спеціалізований автосервіс AIRBAG-CENTER пропонує комплекс робіт з відновлення систем безпеки автомобіля в Києві та інших містах України. Якщо трапилася неприємність і Ви в пошуку, де зробити ремонт Airbag (подушок безпеки), перепрошити блок управління SRS, замінити піропатрони, розблокувати ремені, відреставрувати ушкодження салону: приладовій панелі, керма, сидінь, стелі - довірте рішення проблем професіоналам.

Що таке AIRBAG: види, принцип роботи

Airbag є системою безпеки автомобіля, що складається з подушок, пасків безпеки, блоку управління, датчиків і конструктивних елементів. Працює в пасивному режимі до подачі аварійного сигналу. Діагностика та ремонт Airbag потрібно після кожного спрацьовування системи.

У момент удару, блок SRS отримує від датчиків аварійний сигнал, спрацьовує пиропатрон, який миттєво заповнює оболонку airbag газом. Розкриття відбувається приблизно за 35 мс., В цей момент подушка вилітає зі швидкістю до 300 км / ч. Одночасно з цим спрацьовують піропатрони пасків, блокуються натягувачі, які утримують водія і пасажирів від інерційного руху назустріч аербегам. Через непристебнутий пасок безпеки людина може серйозно постраждати від зустрічного удару.

Подушки безпеки Airbag виконуються в двох варіантах: фронтальному і бічному. Фронтальні розміщуються безпосередньо перед водієм або пасажиром. Її можна знайти в складеному вигляді в рульовому колесі або над бардачком. Колінні подушки airbag використовуються для захисту ніг. Їх розміщують під кермом і бардачком.

Airbag бічного типу розміщуються в спинках сидінь, щоб забезпечити захист тулуба, а також в даху (захисні шторки). Вони забезпечують захист голови і здатні розкриватися на все бічне скло.

Всього в автомобілі може бути до 12 подушок безпеки. Аналіз ситуації проводить блок управління SRS. Він співвідносить швидкість, кут зіткнення і розташування пасажирів. За рахунок цього виконується розкриття тільки найнеобхідніших подушок безпеки.

Як дізнатися, що потрібен ремонт Airbag?

Сучасна система безпеки транспортного засобу - дуже складний пристрій, в якому знаходиться величезна кількість елементів, запчастин і деталей. Блок управління постійно сканує і аналізує стан всіх деталей і вузлів, контролюючи їх роботу. При виявленні найменших несправностей, він фіксує код помилки і включає індикатор SRS.

Airbag ремонт необхідний після кожного пострілу подушок або в разі, коли на приладовій панелі починає горіти лампа SRS. Залежно від причини несправності, лампа SRS може блимати, включатися і вимикатися періодично або постійно горіти. При виявленні однією з подібних проблем, терміново звертайтеся в нашу майстерню. Несправність навіть одного елементу, повністю блокує спрацьовування всієї системи і ви залишаєтеся без захисту. Комп'ютерна діагностика та своєчасний ремонт airbag гарантує подальше безпечне пересування на дорозі.

Коли потрібен ремонт подушок безпеки Airbag

Професійний ремонт AIRBAG та блоку SRS дозволяє повністю відновити всі захисні функції подушок безпеки і повернути систему в доаварійний стан. Зверніть увагу на наступні причини, коли може вимагатися ремонт:

  • Індикатор SRS Airbag починає горіти, і видавати коди помилок на приладовій панелі.
  • Сталася аварія або ДТП, спрацювали подушки безпеки, заблокувались паски.
  • Був куплений старий автомобіль з невідомою історією.
  • Замість аербегів встановлені обманки.

Відновлення подушок безпеки Airbag

етапи виконання роботи

Ремонт Airbag - це ряд комплексних заходів, які повинні виконуватися з чітким дотриманням технологічних процесів.

В першу чергу проводиться діагностика системи. Далі виявляємо коди несправностей SRS і виконуємо візуальний огляд пошкоджень. Після встановлення причини, ми приступаємо до ремонту:

  • Робимо перепакування аербегів.
  • Ставимо нові піропатрони (газогенератори).
  • Реставруємо або змінюємо кришку керма.
  • Відновлюємо пошкоджені елементи (обшивку, торпедо, сидіння і т.д.).
  • Налаштовуємо і перепрошиваємо блок SRS.

Якісний і оперативний ремонт AIRBAG в Києві і Україні.

Обирайте надійність.

Незалежно від того, в якому місті ви знаходитесь: Київ, Львів, Одеса, Харків, Вінниця, Дніпро, Херсон, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ - команда AIRBAG-CENTER рада прийти до Вас на допомогу в будь-якому куточку України!

Заїжджайте в наш автосервіс: г. Киев, ул. Зрошувальна 5-У або надсилайте пошкоджені деталі поштою. Зробимо якісно і швидко. На всі роботи надається офіційна гарантія до 3-х років.

Отримати безкоштовну консультацію і дізнатися точну вартість ремонту Airbag для Вашої марки авто, можна у менеджера нашої компанії по телефону або через месенджери.

БАЖАЄТЕ ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЩОДО СВОГО АВТО АБО НЮАНСІВ РОБОТИ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ БЕЗКОШТОВНО!

Отримати додаткову інформацію, зробити розрахунок вартості, дізнатися про комплекс додаткових послуг, Ви можете по телефону: