ПРОШИВКА БЛОКІВ SRS AIRBAG

Прошивка блоку управління SRS AIRBAG

відновлення блоку управління srs airbagПрошивка блоку управління SRS Airbag, важливий процес від якого залежить працездатність системи безпеки автомобіля. Електронний блок SRS - це серце автомобіля, що відповідає за захист водія і пасажирів під час руху.

У момент зіткнення з перешкодою, в машині спрацьовують датчики удару, сигнал надходить в блок управління SRS AIRBAG. Останній аналізує інформацію, що надійшла і на основі отриманих даних активує систему безпеки. Зарядна речовина піропатрона запалюється з утворенням газу, високий тиск прориває обшивку салону та надуває подушки безпеки, захищаючи таким чином водія і пасажирів від ударів об тверді поверхні автомобіля.

У процесор або зовнішню пам'ять блоку управління ''прописуються'' дані про удар, які блокують систему. Подальша експлуатація блоку стає неможливою навіть при повному відновленні цілісності всієї системи подушок безпеки.

Також блок SRS AIRBAG може блокуватися незалежно від аварійної ситуації. Наприклад, після кузовного ремонту, заміни сидінь, при пошкодженні електропроводки, поганого контакту, несправності будь-якого елементу системи.

Міняти блок управління в такій ситуації не потрібно. Для розблокування модуля необхідно усунути зафіксовані помилки і відновити програмні дані до початкового заводського стану. Скидання помилок CRASH DATA і перепрошивка блоку SRS повертають системі безпеки авто 100% працездатність.

У яких випадках необхідна діагностика і ремонт блоку SRS?

 1. На приладовій панелі безперервно горить лампочка Airbag;
 2. Блимає індикатор SRS;
 3. Автомобіль потрапив в ДТП;
 4. Спрацювали подушки безпеки;
 5. Заблокувалися ремені безпеки;
 6. Транспортний засіб експлуатується понад 15 років;
 7. Купівля вживаного автомобіля з США або Європи.

Перепрошивка блоку SRS досить специфічна послуга, яка повинна виконуватися вузькопрофільними фахівцями. Самостійна прошивка в більшості випадків неефективна і може призвести до негативних наслідків.

Прошивка і ремонт блоку SRS Airbag в Києві

Сервісний AIRBAG-CENTER надає послуги з ремонту блоків SRS в Києві, а також інших містах України. Незалежно від того, в якому місті ви знаходитесь: Київ, Львів, Одеса, Харків, Вінниця, Дніпро, Херсон, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ - команда AIRBAG-CENTER рада прийти до Вас на допомогу в будь-якому куточку України!

Приймаємо запчастини на комп'ютерну діагностику і ремонт у регіональних компаній. Доставка відремонтованих елементів здійснюється Новою поштою.

 • Програмуємо блоки SRS з різними процесорами;
 • При можливості працюємо без демонтажу блоку, через діагностичний роз'єм,
 • Центр обладнаний професійним інструментом;
 • Пропонуємо вигідні ціни на ремонт;
 • Даємо офіційну гарантію на всі види робіт.

Отримайте безкоштовну консультацію і дізнайтеся точну вартість ремонту блоку SRS для Вашої марки авто у менеджера нашої компанії по телефону або через месенджери.

Ціна на прошивку і ремонт блоку SRS в Києві варіюється в діапазоні від 1000 грн. до 2500 грн. Вартість залежить від моделі модуля і особливостей його перепрошивки. Також окремо може враховуватися ціна за діагностику, демонтажні роботи та подальшу установку.

Перепрошивка блоку управління SRS необхідна у випадках якщо: 1. На приладовій панелі безперервно горить лампочка Airbag або блимає індикатор SRS, а комп'ютерна діагностика видає помилки. 2. Автомобіль потрапив в ДТП: спрацювали подушки і паски безпеки; 3. Транспортний засіб експлуатується понад 15 років; 4. Ви купили вживаний автомобіль з США чи Європи.

Спеціалізоване обладнання та оригінальне програмне забезпечення дозволяють нам виконувати перепрошивку блоків управління для будь-яких марок і моделей авто.

Так, ми працюємо з усіма містами України. Вам необхідно буде самостійно зняти блок SRS і відправити до нас на відновлення будь-якою зручною поштовою службою. Після перепрошивки ми повернемо Вам повністю працездатний блок.

Так, тому що в момент аварії, в процесор або зовнішню пам'ять блоку управління ''прописуються'' дані про удар, які блокують систему. Для розблокування модулю необхідно усунути зафіксовані помилки і відновити програмні дані до початкового заводського стану.

Прошивка блоку AIRBAG, в середньому, займає від 2 до 5 годин, точний час залежить від моделі блоку і різновиди програмного забезпечення.

БАЖАЄТЕ ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЩОДО СВОГО АВТО АБО НЮАНСІВ РОБОТИ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ БЕЗКОШТОВНО!

Отримати додаткову інформацію, зробити розрахунок вартості, дізнатися про комплекс додаткових послуг, Ви можете по телефону: