Ремонт та відновлення Airbag в Умані

Професійний ремонт airbag та відновлення подушок безпеки в Умані тепер не проблема. Вам більше не потрібно сплачувати по завищеним тарифам офіційних представників, шукати схожі аербеги на авторозборці, та довіряти безпеку своєї машини самоучкам і народним умільцям. Київський спеціалізований автосервіс AIRBAG-CENTER готовий прийти Вам на допомогу!

Коли потрібен ремонт подушок безпеки Airbag?

Сучасна система безпеки автомобіля являє собою складний пристрій, в якому знаходиться велика кількість елементів, запчастин і деталей. Блок управління постійно сканує і аналізує стан всіх деталей і вузлів, контролюючи їх роботу. У момент удару або виявленні найменших несправностей, блок SRS фіксує код помилки і включає індикатор.

Airbag ремонт потрібен після кожного вибуху подушок або у випадку, коли на панелі приладів починає горіти лампа SRS.

В залежності від причини несправності, лампа SRS може блимати, включатися і вимикатися періодично або постійно горіти. Виявлення однієї з подібних проблем - серйозний привід звернутися в автосервіс. Несправність навіть одного елементу повністю блокує спрацьовування всієї системи і ви залишаєтеся без захисту.

Якщо неприємність все ж сталась і Ви в пошуках, де зробити якісний ремонт Airbag (подушок безпеки) в Умані, перепрошити блок управління SRS, видалити помилки зіткнення Crash-data, замінити піропатрони, розблокувати паски, зробити реставрацію ушкоджень торпеди, керма та інших елементів салону - довірте рішення проблем фахівцям Аербег Центра. Фахівці компанії швидко і якісно виконають комплексний ремонт і відновлення всіх компонентів системи безпеки автомобіля за найвигіднішими цінами в Україні.

Які послуги по відновленню системи безпеки авто ми можемо надати мешканцям міста Умань? 

Етапи відновлення подушок безпеки Airbag 

Ремонт та відновлення подушки безпеки - це комплексний підхід, який потребує компетентності та особливої уваги майстра. Ремонт проходить в декілька етапів.

✔️ Виконується перепакування мішка аербега.

✔️ Встановлюються нові піропатрони (газогенератори).

✔️ Реставрується (перетягується) або змінюється кришка / накладка airbag.

✔️ Проводиться видалення помилок і перепрошивка блоку управління SRS.

Аналогічним способом виконується ремонт і розблокування ременів безпеки. Також Ви можете замовити реставрацію і перетяжку торпедо після ДТП. Відновлення приладової панелі можна зробити "під завод" або перетягнути за індивідуальним дизайном.

Як відправити подушки безпеки на ремонт, якщо автомобіль знаходиться в Умані?

Алгоритм роботи дуже простий.

  1. Ви залишаєте заявку на ремонт шляхом дзвінка або заповнення онлайн-заявки на сайті.
  2. Ми обговорюємо з Вами проблему, з'ясовуємо обсяг необхідних робіт, терміни виконання, вартість замовлення і умови оплати.
  3. Зручна послуга доставки Новою поштою звільняє Вас від необхідності їхати в Київ. Ви висилаєте пошкоджену деталь в наш центральний офіс, ми проводимо її відновлення і відправляємо назад. Доставка можлива в будь-який населений пункт України!
Ремонт і відновлення SRS систем в AIRBAG-CENTER

НАДІЙНО! ЯКІСНО! ШВИДКО!

  1. Мультибрендовий сервіс: обслуговуємо авто всіх марок і моделей, від бюджетних малолітражних до автомобілів преміум і бізнес класу. Проводимо ремонт автомобілів з Америки та Європи.
  2. Фіксована ціна обслуговування: вартість послуги розраховується до початку роботи і не змінюється в процесі виконання. Ми підтримуємо доступні ціни, які не вдарять по Вашому бюджету.
  3. 100% якість: використовуємо виключно оригінальні і якісні витратні матеріали. Дотримуємося заводської технології.
  4. Висококваліфіковані фахівці з досвідом роботи більше 10 років. Контроль якості на всіх етапах ремонтних робіт.
  5. Оперативне виконання замовлень.

На всі роботи надаємо ГАРАНТІЮ до 3 років!!!

Отримати безкоштовну консультацію і дізнатися точну вартість відновлення для Вашої марки авто, можна у менеджера нашої компанії по телефону або через месенджери.

БАЖАЄТЕ ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЩОДО СВОГО АВТО АБО НЮАНСІВ РОБОТИ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ БЕЗКОШТОВНО!

Отримати додаткову інформацію, зробити розрахунок вартості, дізнатися про комплекс додаткових послуг, Ви можете по телефону: