Ремонт і відновлення подушок безпеки сидіння

Ремонт і відновлення подушок безпеки сидінь після ДТП - одна з найчастіших проблем, з якою звертаються в наш автосервіс. Як правило, нас просять зробити комплексний ремонт автокрісла: замінити постріляні піропатрони, перепакувати airbag, зашити сидіння і реставрувати пошкоджену обшивку. Така послуга займає кілька годин і забезпечує подальшу комфортну експлуатацію автомобіля. По суті, бічна подушка безпеки сидіння "збирається" як на заводі - всередині абсолютно новий механізм, який налаштований на повторне спрацьовування.

Для чого потрібні бічні подушки безпеки і де знаходиться airbag сидінь?

Практично всі сучасні автомобілі оснащені системою безпеки, яка включає в себе від 2-х до 10-ти аербегів. Фронтальні призначені для захисту голови і корпусу при зустрічних ударах, подушки безпеки сидінь і бічні шторки даху - для пом'якшення удару об бічні поверхні автомобіля. Конструкція airbag сидіння, найчастіше, двокамерна. Верхня частина, більш м'яка і об'ємна, захищає органи грудної клітини та черевної порожнини. Нижня - жорстка, призначена для захисту тазових кісток. Очевидно, що основна функція подушок безпеки сидіння - захист при бічних зіткненнях і зниження ризику серйозних травмуваннь.

Модулі подушок розміщені збоку сидіння і помічені спеціальною биркою AIRBAG. У разі спрацювання "вистрілюють" вперед, між дверима і пасажиром. В подушку вбудований одноразовий піропатрон, який вибухає в потрібний момент і моментально надуває саму подушку. Варто зауважити, що airbag сидінь має кілька особливостей:

 1. Постріл може відбутися навіть при слабкому бічному ударі і незначному пошкодженні корпусу. Однак, якщо машина буде стояти на місці і в неї в'їде інший автомобіль, подушки не відкриються.
 2. Не всі подушки вистрілюють одномоментно. За спрацьовування відповідає блок управління SRS, який зчитує інформацію з датчиків присутності пасажирів. Якщо на автокріслі нікого немає, система розуміє, що немає сенсу стріляти подушку вартістю в кілька сотень доларів.
 3. Подушка водія спрацьовує автоматично. Система має на увазі, що водій керує машиною і перебуває за кермом.
 4. Подушки можуть не спрацювати, якщо водій або пасажир не пристебнуті паском безпеки.
 5. Елементи подушок безпеки сидінь (піропатрони та датчики) мають умовний термін експлуатації. Якщо ви купили старий автомобіль і не знаєте його історію або експлуатуєте власний більше 10 років, вкрай рекомендується провести комп'ютерну діагностику SRS AIRBAG та переконатися в надійності системи.

Як відбувається відновлення подушок безпеки сидінь?

Ремонт подушок безпеки сидінь проводиться в кілька етапів:

 • Відпрацьований внутрішній механізм аірбега (пиропатрон / газогенератор) замінюється на новий;
 • Проводиться перепакування подушки згідно з технологічним регламентом;
 • Розірваний шов зашивається за допомогою спеціальних ниток, що забезпечують безперешкодне повторне спрацьовування;
 • Обшивка автокрісла реставрується або перетягується заново;
 • Виконується скидання помилок і перепрошивка блоку управління SRS AIRBAG.

Професійний ремонт подушок безпеки сидінь фахівцями автосервісу AIRBAG-CENTER в Києві

Ремонт, заміна, установка нових подушок безпеки в сидіння, відновлення обшивки і багато інших робіт доступні в нашому автосервісі. Широкий асортимент послуг - не єдина перевага. У нас є й інші плюси:

 • Оперативне виконання робіт по відновленню сидінь.
 • Роботою займаються майстри з великим практичним досвідом.
 • Дотримуємося дотримання всіх технологічних процесів.
 • Ми підтримуємо доступні ціни, які не вдарять по бюджету.
 • Надаємо офіційну гарантію на всі види робіт до 36 місяців.

Незалежно від того, в якому місті ви знаходитесь: Київ, Львів, Одеса, Харків, Вінниця, Дніпро, Херсон, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ - команда AIRBAG-CENTER рада прийти до Вас на допомогу в будь-якому куточку України!

Заїжджайте в наш автосервіс: г. Киев, ул. Зрошувальна 6-А або надсилайте пошкоджені модулі поштою. Зробимо якісно і швидко.

Отримати безкоштовну консультацію і дізнатися точну вартість відновлення для Вашої марки авто, можна у менеджера нашої компанії по телефону або через месенджери.

БАЖАЄТЕ ЗАДАТИ ПИТАННЯ ЩОДО СВОГО АВТО АБО НЮАНСІВ РОБОТИ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦЯ БЕЗКОШТОВНО!

Отримати додаткову інформацію, зробити розрахунок вартості, дізнатися про комплекс додаткових послуг, Ви можете по телефону: